Wanna wolnostojąca w łazience

 

 

W ostatnim czasie obserwuje, jak wanny wolnostojące cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przełomie kilku lat wiele w tej kwestii się zmieniło. I tak dawny przeżytek wraca ponownie do łask, ale tym razem mocno odświeżony i bardziej funkcjonalny.


Wanna wolnostojąca- na co zwrócić uwagę przy kupnie?

1.    Przede wszystkim podejmij decyzję czy wybierasz wannę wolnostojącą, czy ze względu na ograniczony metraż wannę przyścienną z jednym bokiem, który przylega do ściany.
2.    Zwróć uwagę na wielkość. Wymierz, ile masz miejsca. Pod uwagę weź zarówno szerokość wanny, jej długość oraz wysokość.
3.    Kolejny aspekt to materiał. Na rynku obecnie jest w czym wybierać, począwszy od dobrej jakości akrylu, stali, ceramiki czy konglomeratu.
4.    Jaki rant posiada wanna? Czy jest on wąski czy szeroki? Jeśli jest wąski, należy pamiętać, że nie będzie miejsca na kosmetyki. W takiej sytuacji posiłkujmy się zawieszaną półką.
5.    Odpowiedni dobór modelu sprawi, że nadamy łazience charakteru. Styl glamour, minimalistyczny czy elegancki, każdy z nas wybierze coś dla siebie.  

Wanna wolnostojąca -zalety

1. Dużą zaletą takich wanien jest fakt, że występują w wielu rozmiarach i kształtach.  Taka wanna będzie miała zastosowanie zarówno w dużych pomieszczeniach, ale również i tych mniejszych. Na rynku obecnie znajdziemy wanny wolnostojące narożne, owalne prostokątne, czy symetryczne, dzięki czemu dostosujemy je nie tylko do samego pomieszczenia, ale także naszych gustów.
2. Klasyczna forma takiej wanny nie wymaga zabudowania płytkami. Jej wygląd jest sam w sobie dekoracją.
3. Wanna wolnostojąca jest także łatwa w utrzymaniu czystości. Dużo modeli posiada nieporowatą powierzchnię, dzięki czemu osady po kąpieli nie przywierają i są łatwe do wyczyszczenia.
4. Duży wybór i zróżnicowane ceny.
5. Wysoka estetyka pomieszczenia, jaką otrzymujemy.

Poniżej przykładowa realizacja:  

Komentarze

Treść większego napisu

NAPISZ

Treść mniejszego napisu

do mnie

Napisz do mnie

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

instagram

Copyright © remontnazyczenie