Lustro z podświetleniem LED

 

 

 

Lustro z podświetleniem LED   


Oświetlenie w łazience to istotna kwestia, do której przywiązujemy dużą uwagę. Obecnie modnym trendem stały się lustra z podświetleniem LED.


Na jakiej zasadzie to działa?

Niewielkie źródła światła umieszczane są w specjalnych osłonach z tworzywa o barwie mleczno- białej, a następnie wtapia się je w powierzchnię tafli. W efekcie końcowym, z przodu widzimy doświetlone lustro, natomiast z tyłu umieszczone są wszystkie jego części techniczne i zasilające. Cała konstrukcja wykonana jest z trwałych materiałów, mając szczególnie na względzie ochronę przed zalaniem czy wilgocią. Dzięki temu produkt finalny nadaje się do bezpiecznego użytkowania w łazience.

Lustro z podświetleniem LED- jego funkcje

Za podświetlanym lustrem kryje się przede wszystkim funkcjonalność.  Dzięki takiemu rozwiązaniu nie potrzebujemy innych źródeł światła na ścianie czy suficie.  Zyskujemy również więcej miejsca, co jest szczególnie istotne przy małych łazienkach.
Druga funkcja to oszczędność. Diody LED nie generują wysokich kosztów, a poza tym są trwałe i bezawaryjne.
Trzecia funkcja to ta dekoracyjna. Zyskujemy nowoczesny wygląd pomieszczenia i nadajemy mu charakteru. Za pomocą podświetlonego lustra jesteśmy też w stanie powiększyć optycznie łazienkę.  

Komentarze

Treść większego napisu

NAPISZ

Treść mniejszego napisu

do mnie

Napisz do mnie

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

instagram

Copyright © remontnazyczenie